Selleks, et saada informatsiooni oma sünnikaardi kohta, pead sa sisestama väga täpselt oma sünniandmed, milleks on sünnikuupäev, sünniaeg, sündimise kellaaeg ning sünnikoht. Juhul kui sa ei tea oma täpseid sünniandmeid, siis ei pruugi sa saada ka õiget sünnikaarti.

Sellisel juhul on võimalik pöörduda riigiarhiivi ning teha oma sünniandmete kohta päring.
Sünnikaart näitab ära sinu unikaalse disaini, sinu potentsiaalsed tugevused ja väljakutsed.

Allpool on ära toodud minu poolt pakutavad erinevad teenused ja tooted.

 

Kui sul on mingeid koostööpakkumisi või erisoove, siis võta julgelt ühendust haldjalooming@gmail.com või katri@haldjalooming.ee

 • Individuaalne sünnikaardi lugemine

  Sinu isikliku sünnikaardi lugemine võiks tulla kõige enne ja alles siis kui oled endale selgeks teinud enda unikaalsuse, tugevused ja väljakutsed, alles siis hakata huvi korral uurima oma pereliikmeid, koostööpartnereid ja sõpru.

  Üks Human Designi sessioon kestab 2h. Selleks et avastada põhjalikult kõik olulised nüansid enda Human Designi kaardis, võtab selleks umbes 4-5 sessiooni.

  Uuri lisa
 • EFT ( Emotional Freedom Tecnique) – emotsionaalne vabaduse tehnika ehk koputamine

  Suhte kombokaart ja sessioonid, et avasta endale olulise suhte nüansid, väljakutsed ning mõista teineteist paremini.

  Uuri lisa
 • Olles parem lapsevanem läbi oma parema mõistmise ja aktsepteerimise.

  Esimese sammuna Human Designi juurde jõudes, me õpime tunda iseennast. Õpime tundma, kuidas me toimime ning mis on meie tugevused ja nõrkused. Kuid lisaks iseendale saame lapsevanemana õppida mõistma paremini ka oma lapsi või lapselapsi ja toetada nende kasvu ja arengut. Me saame toetada neid endaks olemise ja kasvamise teekonnal. Human Designi looja Ra Uru […]

  Uuri lisa
 • Erinevad kursused,väljakutsed ja esinemised

  Valmimas erinevad nii grupikursused läbi online kui ka juba valmis lindistatud online kursused ja videod, millest on võimalik osa saada või endale soetada. Võimalik ka mind soovi korral esinema kutsuda või tellida koostöös mõni kursus. Samuti võib pakkuda erinevaid koostöövõimalusi.

  Uuri lisa

Klientide tagasiside