Olles parem lapsevanem läbi oma parema mõistmise ja aktsepteerimise.

Esimese sammuna Human Designi juurde jõudes, me õpime tunda iseennast. Õpime tundma, kuidas me toimime ning mis on meie tugevused ja nõrkused.
Kuid lisaks iseendale saame lapsevanemana õppida mõistma paremini ka oma lapsi või lapselapsi ja toetada nende kasvu ja arengut. Me saame toetada neid endaks olemise ja kasvamise teekonnal. Human Designi looja Ra Uru Hu on öelnud, et Human Design ongi algselt mõeldud lastele ja nende arengu toetamisel. Samas me ei saa toetada kedagi enne, kui me oleme iseendaga jõudnud sellisesse kohta, kus me oleksime endaga heas kohas lapsevanemana.

Human Design annab meile juhised näitamaks, et kõik me oleme unikaalsed ja erinevad ning me toimime energeetiliselt kõik omamoodi. Need teadmised aitavad meil näha oma lapsi, kes nad tegelikult on ja mida nad meilt vajavad. Me peame lõpetama laste võrdlemise ning laskma neil olla nemad ise ning toetama neid nende eneseavastuse teekonnal.

Human Design lapsevanemale teenus koosneb privaatsessioonist, kus me võtame  põhjalikult ette sinu lapse või lapselapse sünnikaardi  ning räägime erinevatest osadest selles. Võtame ette tema energiatüübi, profiili, väravad ja kanalid ning palju muud.

Peale  seda mõistad sa palju paremini oma lapse isiksust ja loomust ning toimimist ja saad teda palju paremini toetada.

Sessioonide arv sõltub sellest, kui põhjalikult sa soovid lapse sünnikaardi osadest minna, kuid 1 sessiooniga me kindlasti ei jõua kõiki asju ära rääkida.

 

broneeri aeg

Olles parem lapsevanem läbi oma parema mõistmise ja aktsepteerimise.

Klientide tagasiside