Minust

 

Olen 3 lapse ema, naine ja ettevõtja. Pean ennast holistiliseks ettevõtjaks ( soulpreneur), sest viis kuidas ma ettevõtluses toimetan, baseerub rohkem kehatunnetusel ja intuitsioonil.   

 

Minu eesmärk   on teha ettevõtlust kerguse ja naudinguga, kasutades oma energiat oma energiatüübile vastavalt ning mitte minna enda lõhkumisse. Minu jaoks on ettevõtlus elustiil ning osa minust ning soovin seda kogeda ennast austavalt ja armastavalt.

 

Human Design on olnud minu jaoks imeline tööriist ja võimalus ennast nii inimese, ema kui ka ettevõtjana õppida tundma ja enda eripärasid aktsepteerima ja vastu võtma täielikus armastuses ja rahutundes.

Tere tulemast minu kodulehele.

Human Designi tuli minu juurde peaaegu 2 aastat tagasi just sellisell ajal, kui ma teda kõige rohkem vajasin.

Ma olin olnud 4 aastat lastega kodune ning enne seda töötanud pikalt kodukontoris, kus enamik päevi möödus üksi isolatsioonis arvuti taga tööd tehes. Ma olin kaotanud ühenduse iseendaga, oma enesekindluse ning mu minapilt oli kõike muud kui positiivne. Mul oli tekkinud kahtlus, kas ma üldse tööturul suudan pakkuda mingitki väärtust või oskusi ning olla täisväärtuslik väljapool emarolli.

Human Design tuli mu ellu just õigel hetkel ja andis mulle lootust, et saan vastused oma küsimustele ja rohkem selgust iseenda , oma soovide ja tuleviku osas. Selle asemel leidsin endale palju rohkem kui vastuseid ja selgust. Lisaks enda avastamisele ja aktsepteerimisele, leidisin ma endale uue teekonna kust edasi liikuda, uusi kogemusi, teadmisi, tuttavaid, sõpru ja ääretult meeldivaid kliente.

See kõik on mind meeletult arendanud inimese, ema ja ettevõtjana ning pannud asju nägema uues valguses. Ja see arenguprotsess pole kaugeltki lõppenud vaid kestab edasi. Ma õpin ja arenen ja avastan igapäev endas uusi tahke, tugevusi, aga ka varjukülgi ja haavu, millega tegeleda. Lisaks olen 2 aasta jooksul õppinud lisaks Human Designile veel teisigi tööriistu, mida oma töös iseendaga ja klientidega kasutan . Need erinevad tööriistad aitavad mulle olla parem teejuht ja mentor oma klientidele ja iseendale.

Nagu eespool mainisin olen Human Designiga tegelenud pea 2 aastat ning see tuli mu ellu eelkõige aitama mind iseennast ning looma selgust inimese ja ettevõtjana. Enne kui ma Human Designiga tegelema hakkasin, olin ma juba ametlikult ettevõtja ning tegelesin käsitöökingituste valmistamisega.  Ma olin justkui mingi tee osaliselt leidnud, kuid polnud kindel, kas see teekond on ikkagi minu jaoks õige ning kas tahan seda sel viisil jätkata.

Nüüd kui ma olin leidnud teekonna Human Designi juurde läbi erinevate koolituste eestis ja välismaal, panin ma põhifookuse just sellele valdkonnale ning käsitöö ja kunst jäid sel hetkel tahaplaanile. Ja praegu ongi minu põhifookus just Human Designil  ja oma klientide toetamisel läbi erinevate tööriistade ja teadmiste  jagamise.

Minu lähenemine Human Designi maailma.

Minu teekond Human Designi juurde algas eestis läbi erinevate koolituste Elena Koidu käe all, kus ma sukeldusin kohe3 kuulisse Human Designi baasprogrammi. Sealt edasi sügavamalt suhte teemadele ning kuidas olla parem lapsevanem toetudes Human Designi teadmistele.

Paralleelselt avastasin enad jaoks Quantum Human Designi, mis on loodud traditsioonilise Human Designi looja Ra Uru Hu kunagise õpilase Karen Curry Parkeri poolt. Mind paelus väga Karen Curry Parkeri energa ja lähenemine Human Designile. Ta on arendanud vana süsteemi peale justkui uuendusliku süsteemi, mis baseerub traditsioonilisele Human Designile. Ta on teinud palju muudatusi keeleliselt ning arendanud süsteemi sinna, kus Ra Uru Hu ei jõudnud seda viia, kuna kahjuks 2011.a ta lahkus meie seast. Lisaks on Karen Curry Parker toonud sisse kvantenergia aspekte ning rohkem spirituaalsust. Oma töös klientidega kasutan ma väga palju ka just Quantum Humani Designi aspekte ja nimetusi.

Lisaks Human Designile alustasin eelmise aasta aprillis Karen Curry Parkeri juures ka EFT ( Emotional Freedom Technique) ehk koputamise õpnguid. Läbisin nii teooria kui praktikasessioone ning lõpuks sain sellel aastal lisaks Quantum Human Designile ka EFT sertifitseeringu ja saan nüüdsest ka seda väärtuslikku tööriista kasutada oma töös klientidega.
Koos EFT õpingutega omastasin ka teise Karen Curry Parkeri poolt loodud tööriista Storylab, mida samuti saan oma klienditöös kasutada.

Mina oma töös lähenen Human Designile väga suure põhjalikkusega ning tahan luua kliendi jaoks tõelist väärtust ja muutust läbi erinevate tööriistade kasutamise. Minu jaoks on Human Designi kõige olulisem väärtust just selle praktikasse panemine ning reaalsete muutuste integreerimine ellu. Selle protsessi väärtus minu jaoks ei ole ainult informatsiooni edastamises vaid ka tegelike sammude tegemine elumuutuste poole.
Seetõttu ma ei tee ka oma klienditöös üksikuid seansse, vaid minimaalselt 2-3 1,5- 2h sessiooni. Suurem osa klientidest läbivadki 4-5 1,5- 2 h sessiooni, kus ma väga põhjalikult koos kliendiga võtan läbi tema sünnikaardi.
Alati proovin tuua näiteid enda elust enesest ning pakkuda erinevaid praktilisi lahendusi ning nõuandeid.

Praegu on väljatöötamisel ka pikem mentorprogramm, kus saan kasutada lisaks põhjalikule Human Designi sunnikaardi läbitöötamisele ka teisi õpitud tööriistu ja praktikaid.

Kindlasti tuleb läbitulevikus selle kohta rohkem informatsiooni.

Avastades läbi Human Designi oma tugevused ja aktsepteerides ennast koos oma varjukülgedega, saab lahtirulluda sinu teekond!

Avastades oma Human Designi, saad paljastada oma ainulaadsed tugevused ja avastada oma potentsiaali. Nii saad navigeerida paremini elu väljakutsetes  ja olla kooskõlas oma tõelise minagaAlusta oma  teekonda autentsuse poole juba täna ja võta  omaks täisväärtuslik ja eesmärgipärane elu.

Täida oma kaart