Broneeri aeg

 

 

Tere tulemast minu broneeringulehele, kust saad endale broneerida individuaalse sessiooni, kus saame koos sukelduda põhjalikult sinu Human Designi sünnikaarti.

Kui sinu jaoks on see esmane kogemus ja broneering, siis soovitan enne aja broneerimist võtta tasuta 20-30 minutiline tasuta konsultatsioon, et saame omavahel lähemalt tuttavaks. Selle käigus kaardistame sinu vajadused ning saan lähemalt tutvustada edasist  teekonda koos sinuga.

Kuna minu viis läheneda Human Designi on sügavuti minek, siis üldiselt ma ühekordseid sessioone ei tee, vaid minu sessioonid koosnevad kas 5-6 1,5 tunnistest sessioonidest või  4-5 2h sessioonist. Saad ise valida, kas 2 h korrraga on sinu jaoks liiga pikk ning saad valida 1.5h korraga.

Minu sessioonid toimuvad enamasti zoomi vahendusel ( juhul kui pole omavahelist teistpidist kokkulepet) ning alati saad endale peale meie kohtumist salvestise, mida saad uuesti ja uuesti kuulata.

 

Sessioonide hinnad

Üks 1.5h sessioon maksab 60 eur.  ( Sügisest hinnad muutuvad)

Üks 2h sessioon maksab 75 eur.  ( Sügisest hinnad muutuvad)

Kokkuleppel võime ka teha 1h minisessioone, mis maksavad 35 eur. (Sügisest hinnad muutuvad)

Privaatsessioon kombinatsioonikaartidele ( suhtekaartidele), kus vaateleme kahe inimese ühist kaarti 2h hind 120 eur.

Sama hind kehtib ka korraga mitme inimese või lapse kaartide vaatlemisel samaaegselt.

( Juhul kui oleme eelnevalt ühe osapoole kaarti vaadelnud põhjalikult siis hind selgub koostöö käigus) Üldiselt on alati parem vaadelda enne suhtekaarti osaliste kaarte põhjalikumalt juba eraldi.

 

Lisaks Human Designi sessioonidele on võimalik ka broneerida EFT (emotsional freedom technique) emotsionaalse vabastamise ehk koputamise sessioone. Kui nende kohta on täpsem huvi, võta julgelt ühendust.  Nende hind on veel selgumas.